Kallid kliendid! Kui kiri tellimusega ei ole Teieni jõudnud, siis palun kontrollige ka 'Spam' kausta (rämpsposti). Kui seal samuti puudub tellimuse kinnitus, siis andke meile sellest julgesti märku info@arangur.ee kaudu ❤️.

   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Philips
Mudel: RQ1175
Preemiapunktid: 3
Saadavus: Toode puudub laost
145.00€
Maksudeta: 120.83€

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

Pardel Philips RQ1175 Senso Touchluksuslik raseerimine

Uus pardel Philips SensoTouch RQ1175 raseerib pehmelt ja ühtlaselt. Süsteem GyroFlex 2D kohandub hõlpsalt näo kumerustega ja raseerib DualPrecisioni otsakutega ka kõige lühmad karvad.

GyroFlex 2D
GyroFlex 2D piirjooni järgiv süsteem kohandub hõlpsalt teie näo kumerustega, vähendades survet ja ärritust nahalähedaseks raseerimiseks.

DualPrecision
DualPrecisioni raseerimispeadel olevad pilud lõikavad tavalisi karvu ja augud isegi kõige lühemaid karvu.

Super Lift & Cut Action
Philipsi pardli sisseehitatud kaksikterade süsteem tõstab nahalähedasemaks raseerimiseks karvu.

Aquatec
Aquateci tihend võimaldab teil valida mugava kuiv- või värskendava märgraseerimise vahel. Raseerimisgeeli või -vahu kasutamine lisab nahale meeldivat tunnet.

SkinGlide
Hõõrdumistunnet vähendav SkinGlide''i raseerimispind libiseb sujuvalt mööda nahka ja tagab nahalähedase raseerimistulemuse lihtsa vaevaga.

UUS: habemekoolutaja tarvik
Nahasõbralik kinnniklõpsatav habemekoolutaja, et välimusega rohkem katsetada: alustades 0,5 mm kuni 3-päevasest habemest ja lõpetades 5 mm lühikese habemega; ümarate otstega terad ja reguleeritav kamm, et vältida nahaärritusi.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!Vajad toote- või toidupilte? Soovitame oma koostööpartneri teenuseid: https://annajpg.com/ 📸