Kallid kliendid! Kui kiri tellimusega ei ole Teieni jõudnud, siis palun kontrollige ka 'Spam' kausta (rämpsposti). Kui seal samuti puudub tellimuse kinnitus, siis andke meile sellest julgesti märku info@arangur.ee kaudu ❤️.

   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: WHITEsmile
Mudel: WHMUP
Saadavus: Toode puudub laost
21.90€
Maksudeta: 18.25€

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

 

WhiteSmile valgenduspulk, mündi maitseline: Hollywoodi naeratus!

WHITEsmile 2,5ml geeli sisaldusega valgenduspulk on moderne ning lihtne meetod hammaste valgendamise valdkonnas. Selle spetsiaalselt loodud koostis sisaldab 16% karbamiidperoksiidi ning lisaks veel ka naatriumperboraati. Need kaks eriti tõhusat ühendit kooskõlas moodustavad selle hambasõbraliku toote baasi, mis aitab saavutada parimaid tulemusi.

WHITEsmile valgenduspulgas on viidud hammaste tundlikuks muutmine miinimumini ning seetõttu ei pea selle toote kasutajad eelmainitud probleemi pärast muretsema. Sobib hästi päevase toiduvärvi - tee, kohvi, sigareti pigmentide maha võtmiseks.

Toote pakend sisaldab eesti keelset kasutusjuhendit, kus on lihtsalt ning kliendisõbralikult kirjeldatud valgenduspulga funktsiooni, kasutamist ning järelhooldust. 

 

Kasutusjuhend

Valgendav pliiats

¤ Peske ja niiditage hambad

¤ Eemaldage kork ning keerake pliiatsi tagumist otsa niikaua kuni geel on jõudnud harjasteni

¤ Kandke pintseldades valgendusgeeli hammastele, vältides igemetele ja pehmetele kudedele sattumist .

¤ Valgendusgeeli tuleb hammastel hoida 20 min ja seejärel hambad puhta harjaga geelist puhastada ja suu sooja veega loputada .

¤ Valgenduseprotseduuri järgselt tuleks hoiduda tee, kohvi ja veini tarbimisest ning suitsetamisest . 

Võimalikud kõrvalnähud

¤ Hammaste tundlikus, kerge igemete ärritus. Sümptomid on lühiajalised ning mööduvad ravita. 

HOIATUS !

¤ Hoiduda geeli sattumisest silma ning  limaskestadele. Geeli sattumise korral antud piirkonda loputada rohke veega ja vajdusel pöörduda arsti poole. WHITEsmile tootja ei soovita toodet vanusele alla 16 eluaastat, rasedatele, imetavatele emadele. 

SÄILITAMINE

Toodet säilitada jahedas ja pimedas. Mitte külmutada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

KOOSTIS 

Klütseriin, destilleeritud vesi, Karbamiid Peroksiid, Polüetüleen, Carbopol, Naatrium Perboraat, Naatrium Sahhariin, Trieta Nolamine, EDTA, aroomaine

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!Vajad toote- või toidupilte? Soovitame oma koostööpartneri teenuseid: https://annajpg.com/ 📸