Kallid kliendid! Kui kiri tellimusega ei ole Teieni jõudnud, siis palun kontrollige ka 'Spam' kausta (rämpsposti). Kui seal samuti puudub tellimuse kinnitus, siis andke meile sellest julgesti märku info@arangur.ee kaudu ❤️.

   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: St. Tropez
Mudel: STTRLOT
Saadavus: Laos
26.90€
Maksudeta: 22.42€

Võimalikud valikud

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

 ST.TROPEZ Self Tan Bronzing Lotion: isepruunistava toimega ihupiim, 120 ml.

Hariliku aaloe sisaldusel baseeruv ihupiim, mis annab sügava, rikkaliku ja loomuliku päevituse. Toode sisaldab DHA-d (dihüdroksüatsetoon), mis toonib nahavärvi, andes nahale ilusa päevitunud jume. Innovatiivne Aromaguard™ parfüümitehnoloogia elimineerib ebameeldiva spetsiifilise lõhna vähemalt 70% ulatuses ning annab õrna ja meeldiva lõhna. Ideaalne kasutamiseks kehal ja näol, toode ei jäta triipe. Jätta peale 4–12 tunniks enne kokkupuudet veega. Toode on parabeenivaba.

Kasutamine: valmista nahk ette kehakoorijaga (ST.TROPEZ Body Polish) ning kasuta niisutavat kehakreemi (nt ST.TROPEZ Body Moisturiser), eriti kuivades piirkondades (küünarnukid, põlved jne). Heledate kulmude ja juuksepiiri kaitsmiseks kanna nahale pisut enam niisutavat kreemi. Seejärel kanna toodet kehale kiiresti ja ühtlaselt, liikudes alt üles (alusta jalgadest). Kui oled lõpetanud, oota kuni toote imendumiseni – kontrolli, et nahk oleks täiesti kuiv, seejärel võid riietuda. Väldi keha pesemist, higistamist või muud kokkupuudet veega järgneva 4 tunni jooksul. Pese keha duši all (ära kasuta seepi). Et tagada veelgi parem tulemus, koori nahka iga 2–3 päeva tagant ja niisuta iga päev. Päevitustulemuse säilitamiseks kasuta pruunistavat ihupiima paar korda nädalas.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!



Vajad toote- või toidupilte? Soovitame oma koostööpartneri teenuseid: https://annajpg.com/ 📸