Kallid kliendid! Kui kiri tellimusega ei ole Teieni jõudnud, siis palun kontrollige ka 'Spam' kausta (rämpsposti). Kui seal samuti puudub tellimuse kinnitus, siis andke meile sellest julgesti märku info@arangur.ee kaudu ❤️.

   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Schwarzkopf
Mudel: VSPREI
Preemiapunktid: 2
Saadavus: Toode puudub laost
18.90€
Maksudeta: 15.75€

Võimalikud valikud

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

Schwarzkopf Blond Me Instant Blush Blonde Beautifier: värvisprei (värvivalik, 4 tk), 250 ml.

Annab valgetele juustele pehmed pastelsed tooninüansid. Happelise pH ja vitamiiniühendi abil tasakaalustab ja tugevdab juukseid.

Sobivad põhjad:

  • värvimata juus tumedusastmes 8 ja sellest heledam.
  • valgendatud, valgeks värvitud või- triibutatud põhjale.

Toonide valik:

  • ICE - JÄÄ - neutraliseerib kuldsed tooninüansid või annab külma tooni.
  • STEEL BLUE - TERAS - neutraliseerib kuldoranžid tooninüansid või annab terassinise tooni.
  • STRAWBERRY - MAASIKAS - toonib valged juuksed pastelse maasikanüansiga.
  • JADE - NEFRIIT - toonib valged juuksed roheka nefriitnüansiga.

Kasutamine:

Kasuta käte kaitseks kaasasolevaid kindaid. Pihusta toodet pesukohas või kui töökohal, kata kliendi riided eelnevalt käterätiga. Kodus kasutamisel kanna toodet juustesse dušširuumis või kata kinni riided ja ümbrus, et kaitsta juhuslike värvipritsmete eest. Pihusta niisketesse või kuivadesse juustesse ja kammi läbi, et toode jaotuks ühtlaselt. Ülemäärase värvi eemaldamiseks kasuta kätepaberit. Föönitamine lukustab otsevärvi juukse pinnale, jättes nad pehmeks ja siledaks. Kanna toodet salguti või üleni juustesse. Värviplekid nahalt saab eemaldada märja vatitupsuga.

JÄÄ, TERAS, MAASIKAS, NEFRIIT: Peale värvimist ära pese juukseid šampooniga. Kirkama tulemuse saavutamiseks ära loputa. Kasutades JÄÄD ja TERAST kuldsete või oranžide nüansside neutraliseerimiseks - loputa. Kuivata ja kujunda soovitud viisil.

Kestvus: värv püsib juustes kuni 3 pesu, olenevalt nende korrasolekust, pikkusest, valitud toonist ja välistest mõjutustest. Võimalik riiete ja voodipesu määrimine võib juhtuda värvi valest kasutamisest või juuste korrasolekust tingitult.

Strawberry ja Steel Blue toonid:

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!Vajad toote- või toidupilte? Soovitame oma koostööpartneri teenuseid: https://annajpg.com/ 📸