Kallid kliendid! Kui kiri tellimusega ei ole Teieni jõudnud, siis palun kontrollige ka 'Spam' kausta (rämpsposti). Kui seal samuti puudub tellimuse kinnitus, siis andke meile sellest julgesti märku info@arangur.ee kaudu ❤️.

   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Tahe
Mudel: TAHEINT
Preemiapunktid: 2
Saadavus: Toode puudub laost
21.35€
Maksudeta: 17.79€

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

Tahe Botanic Miracle: juuste struktuuri parandav juuksehooldus, 50 ml

Intensiivne juuste struktuuri parandav juuksehooldus. Toode sisaldab aktiivset keratiini ja aktiivseid taimseid emarakke. Tegemist on juustele loomulikku läiget lisava termilise toitesüsteemiga. Toote näol on tegemist kahjustatud juukseid elustava intensiivse juuste tihedust suurendava raviga. Toode „lukustab“ juuksekarva kutiikulisse puhta kontsentreeritud keratiini koos aktiivsete taimsete emarakkudega. Toote kasutamisel muutuvad juuksed tugevamaks, kaunimaks ja tervemaks. Ideaalne kasutamiseks kõikide juuksetüüpide puhul.

Peske juuksed ja kuivatage need käterätikuga. Kandke juuste keskossa ja otstesse ühtlane kogus toodet. Kuivata juuksed fööniga. Mitte loputada.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!Vajad toote- või toidupilte? Soovitame oma koostööpartneri teenuseid: https://annajpg.com/ 📸