Kallid kliendid! Kui kiri tellimusega ei ole Teieni jõudnud, siis palun kontrollige ka 'Spam' kausta (rämpsposti). Kui seal samuti puudub tellimuse kinnitus, siis andke meile sellest julgesti märku info@arangur.ee kaudu ❤️.

   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Nioxin
Mudel: NIOXD
Preemiapunktid: 2
Saadavus: Laos
39.70€
Maksudeta: 33.08€

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

Nioxin Diaboost Treatment: juuksekarva läbimõõtu suurendav hooldus, 100 ml

HTXi tehnoloogiaga™ (juukseid tihendav Xtrafusion) DiaBoosti™ hooldustoote. See igapäevane juustesse jäetav hooldustoode on teaduslikult välja töötatud ja testitud ning suurendab iga olemasoleva juuksekarva läbimõõtu, andes tulemuseks ilusad, tihedama välimusega juuksed. See on esimene toode, milles on kasutatud uuenduslikku HTXi tehnoloogiat™ ja mis annab tulemusi juba pärast esimest kasutuskorda.

Toimeained: DiaBoost™ sisaldab võimsat uut HTX™ tehnoloogiat, mille töötasid välja P&G teadlased kogu maailmast, ühendades nahahooldusest inspireeritud lähemise juustele edasijõudnud uurimisleidudega. HTX™ on kofeiini, pantenooli ja niatsinamiidi seguga keerukas kompleks. Hästi tuntud koostisosa, kofeiin, parandab naha niisutamist, mis annab teatud toodete puhul tulemuseks paksema ja tervema sarvkihi ehk marrasknaha kõige pindmisema kihi. Nagu kofeiingi on pantenool tuntud oma nahka niisutavate omaduste poolest ning selle võime tungida otse juuksekarva keskmisesse kihti on teaduskirjanduses hästi dokumenteeritud ja annab teatud toodete puhul tulemuseks mitut eri tüüpi kasu, sh tugevdamine ja niisutamine. Ning lõpetuseks – niatsinamiidi on peamiselt kasutatud nahahoolduses niiskustõkke toime, naha tekstuuri ja nahatooni parandamiseks. NIOXIN kasutab neid kolme koostisosa, et aidata suurendada juuksekarvade läbimõõtu, mis teebki HTX™ tehnoloogiaga DiaBoosti™ ainulaadseks.

Kasutamine: Kanda kogu peanahale. Masseerida õrnalt juuksejuurte piirkonda. Mitte välja loputada. Erakordsete tulemuste saavutamiseks kasutage iga päev märgadel või kuivadel juustel.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!Vajad toote- või toidupilte? Soovitame oma koostööpartneri teenuseid: https://annajpg.com/ 📸