Alustame sellest, et ilusa külma tooni saavutamine on päris raske. Kõige külmema ja puhtama tooni on võimalik saavutada juukseid blondeerides ja pärast toonides. Tuhakarva tooni intensiivistamiseks on soovitav kasutada erinevaid mixtoone (sinine, hall).

  • 5.1-8.1 kasutame ainult oranžikate alatoonide neutraliseerimiseks. Kui juuksed on tugeva kollaka alatooniga, siis tulemuseks võib olla rohekas toon. Kollaste alatoonide neutraliseerimisest loe siit: link
  • 5.1-8.1 ei sobi tumedamaks värvimiseks, kui Su hetke tooni tumedusaste on 9-11

Kui juuksed on intensiivse vase alatooniga või Sa soovid saavutada külmema tooni, siis kasuta mixtoone. Aga ole valmis selleks, et mida rohkem oranžikaid pigmente, seda soojem tulemus on.

Näide: Sinu oma loomulik toon on 7 TA (väljakasv) ja ülejäänud (värvitud) osa on 7 ja 8 TA vahepealne ning sisaldab palju oranžikaid pigmente.

  • Väljakasv: Yellow 7.1 või 8.1 + 3% vesinik
  • Ülejäänud juuksed: 8.1 + 2-3 cm sinist mixtooni + 6-10 cm gray mixtooni + 3% vesinik. Sinist mixtooni vajame vase tooni neutraliseerimiseks ning Grey mikstoon annab ilusa hõbeda alatooni.
    Arvesta sellega, et mida rohkem mikstoone lisad, seda tumedam tulemus on. Aga paari pesuga toon läheb heledamaks.

    ! Saab värvida ka ilma mixtoonideta, kuid tulemuseks on pigem naturaalne toon.

Tulemus (Yellow 8.1 + 3 cm Inebrya Blu mixtooni + 6 cm Sim SensiDo Grey 9A mixtooni):Kahjuks, see külm alatoon hakkab maha kuluma 1 nädala pärast. Tooni säilitamiseks ja värskendamiseks soovitame kasutada toonivaid maske ja šampoone.


Halliks värvimine

Halliks värvime koosneb kahest etapist:

  • Juuste lumevalgeks blondeerimine
  • Juuste värvimine Energy sarja tooniga 11.11 (ülevärvimiseks kasuta 6% vesinikku)
Tulemus 9% vesinikuga (arvamust leiad siit: link. NB! Tekst on vene keeles)


Comments: 0

No comments

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*