100% hallide juuste katmiseks on vajalik segada naturaalrea värvitooni soovitud värvitooniga. Hallide juuste katmine vajab eriretsepti, mis sõltub hallide juuste %. Tuleb määrata halli protsent juustes (40%, 50%, 60%) ning vastavalt sellele segada kokku naturaalne ja moetoon. Mida rohkem halli, seda enam tuleb panna naturaalset tooni. 

Tavaliselt segatakse naturaalreavärvi moetooniga suhtes:


NÄIDE. Soov: toon 6.32. Hallide juuste % on vähem, kui 40%. Sega 6.0 ja 6.32 suhtes 1:2 ja lisa vesinikperoksiidi.

Kui juuste pikkus on keskmine (õlani), siis sega kokku: 20 ml (6.0) + 40 ml (6.32) + 90 ml vesinikku (segame värvi vesinikuga suhtes 1:1.5, seega vesiniku kogus: 60 ml värvi + 1,5 osa vesinikku = 60 * 1,5 = 90 ml vesinikku).

Väljakasvu värvimisel kantakse värv ainult juuste juurtele ning kontrollitakse üle juuksekasvupiir, et kõik juuksed saaksid korralikult värviga kaetud. Hoida 35-45 min.

Täisvärvimise korral kandke segu ka ülejäänud juustepikkusele.

NB! Hallide juuste 100% katmiseks tavaliselt kasutatakse 6% vesinikku (juhul, hui halli juustes on rohkem kui 40%). 3% vesinikuga saab värvida sel juhul, kui halli % juustes on vähem kui 40% ning juuksed ei ole paksud ega jäigad.

Halliseguste juuste puhul alustage värvimist alati kõige hallimatest kohtadest.

Mõjuaaeg:


Peale mõjuaja lõppemist lisage pisut vett, masseerige värv vahule, pöörates erilist tähelepanu peanahale ja juuste piirile, vältimaks värvi jäämist nahale. Loputage kuni loputusvesi jääb puhtaks.

Peske juuksed ja peanahk, kasutades värvimise järgset šampooni. Õrnalt masseerige juustesse värvimise järgset palsamit. Laske mõjuda 5-10 minutit ja loputage sooja veega maha. Värvi protseduur on sellega lõppenud.

Comments: 0

No comments

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*