Pane kindad kätte. Pigista tuubist värv plastmass kaussi ja lisa vastav kogus vesinikemulsiooni. Sega suhtes 1:1.5 või 1:2, kui tegu on Energy sarjaga (11.00, 11.11, 11.20 ja 11.30 superblondid). Esimene number näitab värvi kogustja teine number näitab vesinikemulsiooni kogust.

Näide. Segamine suhtes 1:1.5 tähendab, et ühe tuubi ALFAPARF Yellow Color püsivärvi on vajalik segada 150 ml peroksiidiga. Näiteks, juhul, kui Teil on keskmised juuksed (õlani), segage 50 ml värvi + 75 ml peroksiidi. Sega värv ühtlaseks. Juuksevärv ei tohi jääda tükiliseks.

Vesinikku valik ja mõjueaeg

Vesinikku valik sõltub sellest, kui tume on Teie oma naturaalne toon (väljakasv) ja värvitud juuksed. Kui on olemas üsna suur värvivahe väljakasvu ja värvitud osa vahel, siis mõnedel juhtudel oleks mõistlikum osta 2 erinevat vesinikku (esimene juurte ja teine ülejäänud juuste värvimiseks).

 • Värvides tumedamaks või toon toonis kasuta 3% vesinikku. See sobib ka hallide juuste katmiseks, kui juuksed on õhukesed, võtavad värvi hästi külge ning hallide juuste % on vähem, kui 15%.
 • Värvides kuni 1 tooni heledamaks kasuta 6% vesinikku. Üldjuhul 6% vesinik sobib hallide juuste värvimiseks.
 • Värvides kuni 2 tooni heledamaks (max 3 tooni, kui juuksed on õhukesed ja heledad), kasuta 9% vesinikku. See sobib ka sel juhul, kui Sul on väga paksud hallid juuksed.
 • Värvides kuni 3 tooni heledamaks (max 4 tooni, kui juuksed on õhukesed ja heledad), kasuta 12% vesinikku.
 • Värvides kuni 4 tooni heledamaks (max 5 tooni, kui juuksed on õhukesed ja heledad), kasuta 12% vesinikku (maksmimaalseks helendamiseks kasuta kas blondeerimispulbrit või Energy sarja värve, mis on kokku segatud 0ss-ga).
Mõned näided
 • Näide 1, tumedamaks värvimine: loomulik toon 7.0 (väljakasv), värvitud osa 6.3, kliendi soov: 6.53 (või tumedam)
  Värvisegu: 6.53 + 3% (täispikkusel)
 • Näide 2, heledamaks värvimine: loomulik toon 6 ja 7 TA vahepealne, juuksed on keskmise paksusega (väljakasv), värvitud osa 8.04 (naturaalne hele blond vase alatooniga), kliendi soov: 8.1
  Värvisegu: väljkasv 8.1 + 6% vesinik (helendamine 1 astmeks) ning ülejäänud juuksed: 8.1 + 3% (värvimine toon toonis)

NB! Püsivärvid helendavad esiteks naturaalset pigmenti. Juhul, kui Sinu juuksed on värvitud tumedam kui 7.0-8.0, siis värvitud juuste helendamine pole värviga võimalik. Kasuta blondeerimispulbrit või spetsiaalset emulsiooni, selleks et juukseid ette valmistada järgnevateks heledamate toonidega värvimiseks juuksevärviga.

Tumedusastmete tabel: link

Mõjuaeg:


Värvmisprotsess on lihtne nagu 1-2-3. Vaata alljärgnevat videot ja veendu ise! 


Comments: 0

No comments

Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*