Kallid kliendid! Kui kiri tellimusega ei ole Teieni jõudnud, siis palun kontrollige ka 'Spam' kausta (rämpsposti). Kui seal samuti puudub tellimuse kinnitus, siis andke meile sellest julgesti märku info@arangur.ee kaudu ❤️.

   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Diva
Mudel: DIVAROLL
Preemiapunktid: 3
Saadavus: Toode puudub laost
33.50€
Maksudeta: 27.92€

Võimalikud valikud

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

Diva Session Rollers: kuumad rullid (4 tk; erinevad suurused)

Kuumad rullid kasutamiseks Diva Hot Pod rullisoojendajaga (ei kuulu komplekti). Kaasas 4 liblik-klambrit ja 6 metallklambrit. Aitab luua nii keskmiseid elastseid lokke kui ka pehmeid glamuurseid laineid. Ideaalne vahend kiiresti ilusa kohevuse ning loki loomiseks. Koos Diva Hot Pod rullisoojendaja abiga saab luua kiiresti ja efektselt ka kõige kaunima pruudisoengu!

Kasuta rulle kuivadel või õrnalt niisketel juustel. Lülita Hot Pod rullisoojendaja sisse. Diva logo masinal muutub siniseks. Aseta soojendajasse soovitud suurusega rull (38mm, 50mm, 64mm) ja vali 4 soojendusastme vahel: Low - leige, Medium - soe, High - kuum, Very High - väga kuum. Diva logo muutub oranžiks, mis annab märku rulli soojenemisest. Kui rull on valmis, muutub Diva logo punaseks. Võta rull soojendajast välja plastääre abil. Keera juuksesalk ümber rulli ja kinnita liblikklambri või metallklambriga.

Diva Session rollers komeplekt sisaldab: 4 rulli vabal valikul (38mm, 50mm, 64mm), 4 liblik-klambrit ja 6 metallklambrit.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!Vajad toote- või toidupilte? Soovitame oma koostööpartneri teenuseid: https://annajpg.com/ 📸