0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Dana-A
Mudel: 791301
Preemiapunktid: 2
Saadavus: Laos
55.30€
Maksudeta: 46.08€

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

Dana-A Acne Therapy: lokaalne akne hooldusseade

Kaasaskantav akne hooldusseade infrapunakiirgusega annab probleemsele kohale termošoki, mis kokkuvõttes parandab nahka ja hävitab bakterid. Seade toimib efektiivselt akne alg- või keskstaadiumis. Kasuta igal ajal ja igal pool. Bio-keraamiline otsik on pehme ja ei ärrita nahka.

Kasutamine:

Enne kasutamist lugege hoolikalt läbi seadmega kaasas olev ohutusjuhend. Enne esimest kasutamist laadige vähemalt 30 minutit. Desinfitseerige otsik alkoholiga enne kasutamist.

  • Ülessoojenemine. Samm 1. Vajutage sisselülitamise nupule, sinine LED-tuluke hakkab vilkuma. Oodake 30 sekundit, kuni valgusravi otsik lülitub sisse koos helisignaaliga.
  • Toimimine. Samm 2. Vajutage veelkord sisselülitamise nupule ning valgusravi otsik hakkab vilkuma, mis tähendab, et valgusravi protsess algab. Pange valgusravi otsik akne või sääsehammustuse kohale.
  • Samm 3. Pärast 2 minutit ja 30 sekundit annab seade helisignaali ja sinine valgus valgusravi otsikul kustub. Kui Te soovite kasutada seadet uuesti mingil teisel kohal, siis vajutage sisselülitamise nuppu veel kord. Kui soovite seadet välja lülitada, hoidke sisselülitamise nuppu all 2 sekundit.

Hoiatus:
Automaatne väljalülitamine. Ärge kasutage 30-sekundilist ülessoojenemist pärast iga järjestikkust kasutuskorda, see on vajalik vaid siis, kui seade on külm.
Seade ei tööta laadimise ajal.
Ärge jätke seadet laadima pikaks ajaks.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!