0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Alfaparf Yellow
Mudel: 5748
Preemiapunktid: 18
Saadavus: Toode puudub laost
20.90€
Maksudeta: 17.42€
Hind preemiapunktides: 500

Võimalikud valikud

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

Professionaalne blondeerimispulber Alfaparf Yellow Color, helendamine kuni 6 astet, 500 gr

Alfaparf Yellow Color blondeerimispulber on küllastatud ALOETRIXi kompleksiga (Aloe Vera ja  nisuproteiinid). ALOETRIX sügavalt toidab juukseid blondeerimisprotsessi jooksul, ning annab juustele pehmuse, niisutamise ja uskumatu sära.

Alfaparf Yellow sinine blondeerimispulber on tolmuvaba ja eemaldab soovimatud kollased toonid juustest. Sobib nii värvitud kui ka naturaalsete juuste helendamiseks. Ühtlane ja kiire helendumine.

Vesiniku valik sõltub sellest, mitu astet oleks vajalik juukseid heleneda. NB! Mida õhusemad juuksed on, seda madalam peab olema vesinikku %.

Vesiniku % Helendamine
3% 1-2 astet
6% 2-3 astet
9% 3-6 astet

NB! Me ei soovita segada blondeerimispulbrit 12% vesinikuga, sest see võib juukseid ära kuivatada ja rikkuda.

Arvesta sellega, et peale blondeerimist on soovitav juukseid toonida. Selleks hästi sobivad Schwarkopf Blondme (kerge toonimine) või Alfaparf Yellow värvid (kui Teie oma oranž/kollane pigment on väga tugev).

Mis vahe on Energy sarja värvide ja blondeerimispulbri vahel?

  • Energy sarja värvid helendavad kuni 5 astet (0ss-ga segades), blondeerimispulber kuni 6 astet.
  • Energy sarja värve saab kasutada ainult juustel, mille loomulik värv on 5.0 hele kastanpruun-10.0 blond plaatina (mõttetu kasutada 1.0 must -4.0 kastanpruun juuksevärvidel, kuna need on liiga tumedad). Blondeerimispulbrit saab kasutada naturaalsetel juustel, mille värv on 1.0 (must).
  • Energy sarja püsivärvid helendavad esiteks naturaalset pigmenti. Juhul, kui Sinu juuksed on värvitud tumedam kui 7.0-8.0, siis värvitud juuste helendamine pole värviga võimalik. Blondeerimispulbriga on võimalik nii naturaalseid, kui ka värvitud juukseid helendada.

Kas püsivärv või blondeerimispulber?

  • Püsivärv: õhukesed ja keskmised juuksed, mille loomulik toon on 5.0-10.0 (väljakasvu helendamine/esmane naturaalsete juuste värvimine).
  • Blondeerimispulber: paksud juuksed; loomulik toon 1.0-4.0; soov saavutada puhta blondi (selleks on vajalik juukseid blondeerida ja peale seda toonida).

Juuste täispikkuses helendamine. Kas värvieemaldaja või blondeerimispulber?

  • Tavaliselt soovitame kasutada Inebrya Reduct Color või Estel Color Off`i. Arvesta sellega, et emulsioon eemaldab ainult püsivärvi juustelt, naturaalset pigmenti puutumata. Sellega pole võimalik naturaalseid juuksed helendada!
  • Kui peale protseduuri toon tundub liiga tume, siis saab ka blondeerimispulbrit kasutada. Soovitame kokku segada 20 gr Yellow Color Bleaching Powder + 60 ml 3% vesinikku + 10 ml Post Color shampoo/Shine Shampoo/Essential Shampoo. Kanda niisketele juustele (v.a. väljakasv) ja lase mõjuda 5-15 minutit. Pese veega, Post Color shampooniga ja kanna juustele Post Color mask. Väljakasvu helendamiseks sega blondeerimispulbrit sobiva vesinikuga suhtes 1:2.

Blondeerimine Yellow Color Bleach pulbriga + toonimine: tulemused.

Vaata alljärgnevat videot. 04:10-6:00 min - blondeerimispulbri kokkusegamine ja pealekandmine, 09:46-10:53 juuste toonimine peale blondeerimispulbri kasutamist (on nähtav, et peale blondeerimist juuksejuured on veidi kollakad. Selle tooni neutraliseerimiseks kasutame värvi 10.21). Pulbri abil on võimalik ka paberivalgeks blondeerida, kuid see kahjustab ja rikub juukseid.

Kasutamine: sega 1 osa pulbrit 2 osa 3%, 6%, 9% või 12% Alfaparf Yellow kreemvesinikuga ja lase mõjuda seni kuni oled saavutanud soovitud heledusastme, kuid mitte rohkem kui 45 minutit!

NB! Kasuta ühekordseid kaitsekindaid! Hoia toodet nahale ja silma sattumast! Kui toode satub silma, loputa viivitamatult rohke veega ja pöördu arsti poole kui ärritus ei möödu! Ära hinga toodet sisse! Ära kasuta kulmude ja ripsmete blondeerimiseks! Hoia lastele kättesaamatus kohas!

NB! Ostusoovi korral saad ka ostukorvi 3%, 6%, 9% või 12% vesinikku lisada (1000 ml, hind: 8.10 eur).

P.S. juhul, kui Sa pole kindel, mis värvitoon sobib Sulle või kuidas juukseid Alfaparf YE värvidega värvida, küsi julgelt! Meelsasti vastame ja konsulteerime ;) info@arangur.ee

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!