Kallid kliendid! Kui kiri tellimusega ei ole Teieni jõudnud, siis palun kontrollige ka 'Spam' kausta (rämpsposti). Kui seal samuti puudub tellimuse kinnitus, siis andke meile sellest julgesti märku info@arangur.ee kaudu ❤️.

   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Philips
Mudel: S5420
Preemiapunktid: 3
Saadavus: Toode puudub laost
85.70€
Maksudeta: 71.42€

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

Philips S5420/06: nahka kaitsev pardel

Aquatouch kaitseb teie nahka, kui teie naudite värskendavat raseerimist. Meie ümardatud profiiliga peadega MultiPrecision Blade System libiseb sujuvalt üle naha ja ei põhjusta ärritust.

  • Ümarad raseerimispead on loodud nahka kaitsmaNahalähedane raseerimine ilma sisselõigeteta. Meie ümardatud peadega MultiPrecisioni terade süsteem libiseb sujuvalt, kaitstes teie nahka.
  • Aquatec'igaMugav kuivraseerimine või värskendav märgraseerimine Aquatec'igaValige, kuidas soovite raseerida. Tänu Aquatec Wet & Dry tihendile saate valida kiire ja mugava kuivraseerimise või geeli või vahuga märgraseerimise vahel, seda kas või duši all.
  • Terad tõstavad ja seejärel lõikavad pikad ja lühikesed karvad - et raseerimine oleks kiireSaavutage kiire ja nahalähedane raseerimine. Meie MultiPrecisioni terade süsteem tõstab üles ja lõikab maha kõik karvad ja järelejäänud habemetüüka ning seda vaid mõne tõmbega.
  • Raseerimispead painduvad viies suunas, et saaksite kiiresti ja nahalähedaselt raseeridaSõltumatult 5 suunas liikuvad Flex-raseerimispead tagavad nahalähedase kontakti ja kiire raseerimise isegi kaelalt ja lõuajoonelt.
  • Click-on täppispiirel vuntside ja põskhabeme täiuslikuks piiramiseksKasutage oma välimuse viimistlemiseks meie nahasõbralikku täppispiirlit. See sobib ideaalselt vuntside eest hoolitsemiseks ja põskhabeme piiramiseks.
  • Ühetunnise laadimisega saate 45+ minutit tööaega ehk umbes 15 raseerimist. See pardel toimib vaid juhtmeta režiimis.
  • 1-tunnine laadimisaegTänu meie võimsale, energiasäästlikule ja kauakestvale liitiumioonakule saate iga laadimisega kauem raseerida. Laadige kiirelt viis minutit ja teil on piisavalt energiat üheks raseerimiseks.
  • Ühe tasemega aku- ja reisiluku näidikudLoogilisel ekraanil on näha vajalik teave, mis võimaldab teil oma pardlit parimal moel kasutada: - 1-tasemeline akunäidik - puhastusnäidik - madala akutaseme näidik - raseerimispeade asendamise näidik - reisiluku näidik
  • Tõstab karvad, et raseerimine oleks mugavalt nahalähedaneKahe teraga Super Lift & Cut Action raseerib nahalähedasemalt. Esimene tera tõstab kõik karvad üles ja teine tera lõikab mugavalt nahapinna juurest, tagades tõeliselt sileda tulemuse.

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!Vajad toote- või toidupilte? Soovitame oma koostööpartneri teenuseid: https://annajpg.com/ 📸