Kallid kliendid! Kui kiri tellimusega ei ole Teieni jõudnud, siis palun kontrollige ka 'Spam' kausta (rämpsposti). Kui seal samuti puudub tellimuse kinnitus, siis andke meile sellest julgesti märku info@arangur.ee kaudu ❤️.

   0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Diva
Mudel: DIVAPOD
Preemiapunktid: 3
Saadavus: Toode puudub laost
69.90€
Maksudeta: 58.25€

Kogus

Icon Esita oma küsimus siin

Diva Session Hot Pod: lokirullide soojendaja

Innovatiivne lokirullide soojendaja, mis kuumendab rullid vajalikku temperatuurini ainult 8 sekundiga. 4 erinevat rullisuurust on müüdavad eraldi, ning valida saab 25mm, 32mm, 38mm ja 50mm vahel. Aitab luua suuri elastseid lokke kui ka pehmeid glamuurseid laineid. Ideaalne vahend kiiresti ilusa kohevuse ning loki loomiseks. Lokirullide abiga saab luua kiiresti ja efektselt ka kõige kaunima pruudisoengu!

• 4 erinevat kuumuseastet: leige 70ºC, soe 90ºC, kuum 110ºC, väga kuum 130 ºC
• Kompaktse suurusega - ei võta palju ruumi.
• Valgus ja heli märguanne, sinine=töötab, oranž=soojendab, punane=valmis
• Kaasas UK/EU pistik, võimsus 530 W, juhtme pikkus 3 m.

NB! Lokirullid koos klambritega ja kandekott on müügil eraldi!

Kasuta rulle kuivadel või õrnalt niisketel juustel. Lülita Hot Pod ruulisoojendaja sisse. Diva logo masinal muutub siniseks. Aseta soojendajasse soovitud suurusega rull (25mm, 32mm, 38mm, 51mm) ja vali 4 soojendusastme vahel: Low - leige, Medium - soe, High - kuum, Very High - väga kuum. Diva logo muutub oranžiks, mis annab märku rulli soojenemisest. Kui rull on valmis, muutub Diva logo punaseks. Võta rull soojendajast välja plastääre abil. Keera juuksesalk ümber rulli ja kinnita liblikklambriga.
 

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!Vajad toote- või toidupilte? Soovitame oma koostööpartneri teenuseid: https://annajpg.com/ 📸